PŘÍZNIVÉ ÚČINKY VODÍKOVÉ VODY NA LIDSKÝ ORGANISMUS

V roce 1931 MUDr. Otto Warburg získal Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu – konkrétně za “objev enzymů dýchacího řetězce, jejich povahy a funkce“. Výzkum ukázal, že rakovina je způsobena nedostatkem kyslíku a fermentací cukrů. Zjistil, že rakovinné buňky nemohou přežít v alkalickém prostředí.

Toto byl tak převratný a podrobný výzkum, že mu přinesl Nobelovu cenu.  Lékařskou praxi tato zpráva do značné míry minula. Také dnes vidíme případy, kdy se stále obracíme k léčbě prostřednictvím medikamentů a nevěnujeme velkou pozornost prevenci.

Přitom zabránit nemoci dříve, než se projeví, je tím nejlepším lékem.

ANTIOXIDANT:  MOLEKULÁRNÍ VODÍK

O téměř jedno století později se ukázalo, že antioxidanty molekulárního vodíku přispívají k boji proti rakovině a více než 150 známým nemocem. Následující  údaje interpretují  zkušenosti naší rodiny a dlouhodobé čtení odborných studií a článků. To, co jsme zjistili je, že lidé, kteří pijí ionizovanou vodu nebo antioxidanty z vody obohacené molekulárním vodíkem, jsou schopni zmírnit, zlepšit nebo v některých případech dokonce zvrátit mnohé nemoci.

VĚDECKÉ POZNATKY O ANTIOXIDANTECH MOLEKULÁRNÍHO VODÍKU

 1. IONIZOVANÁ VODA (OBOHACENÁ ANTIOXIDANTY MOLEKULÁRNÍHO VODÍKU) MŮŽE POMOCI:
  1. Pufrovaným toxinům (které jsou obvykle kyselé) uvolnit se z buněk, tkání a orgánů.
  2. Bojovat proti volným radikálům.
  3. Nezachyceným tukům, které jsou uvězněny v tukových buňkách. Tuky nás vlastně chrání před škodlivými účinky toxinů, s nimiž jsou spojeny, a když jsou dostatečně tlumeny, tělo cítí, že je bezpečně uvolní.
  4. Udržovat tlusté střevo a střeva zdravá. To znamená, že pomáhá buňkám střev a tlustému střevu se udržet v dobré kondici. Tlusté střevo a střeva obecně mají velký vliv na celkové zdraví a imunitu.
  5. Pomáhá udržovat uvnitř cév krevní destičky ohraničené (oddělené)
  6. Zabraňuje nebezpečí dehydratace.
 1. NADBYTEČNÉ PŘEKYSELENÍ TĚLA JE ZPŮSOBENO:
  1. Stresem
  2. Nezdravým jídlem nebo špatnou stravou
  3. Nedostatkem cvičení
  4. Přílišným cvičením
  5. Někdy možná genetikou, ačkoliv mnoho lidí (včetně mě) cítí, že pití ionizované vody pomáhá vzdorovat i genetice.
 1. NADBYTEČNÁ KYSELOST JE PŘÍČINOU MNOHA DESÍTEK NEMOCÍ. PŘISPÍVÁ TO K:
  1. Obezitě
  2. Plísním
  3. Rakovině
  4. Patogenním onemocněním
  5. Ztrátě hustoty kostí

Tělo, které má pH vyvážené a zdravé si s největší pravděpodobností nevypěstuje žaludeční, střevní nebo jiné obtíže.

 1. ZPĚTNÉ STÁRNUTÍ:

V těle máme mnoho poškozených buněk, kterých se náš organismus nedokáže zbavit. Antioxidanty vyráběné ionizátorem vody nebo generátory vodíku jsou opravdu schopné opravit DNA v těchto buňkách, aby fungovala správně.

Tolik nemocí je způsobeno reaktivním kyslíkem (nebezpečnými volnými radikály) a teď už to není pouze teorie, že konzumací antioxidantů molekulárního vodíku napomáhá opravě poškozených buněk.

Ve skutečnosti je stárnutí popisováno jako neschopnost těla zvrátit poškození buněk a existují další články, které popisují, jak mohou antioxidanty molekulárního vodíku skutečně opravit buňky a tím obrátit proces stárnutí v těle.

Zdroj: https://www.alkalinewaterplus.com/blog/fighting-disease-with-alkaline-ionized-water/

Napsat komentář